Haber Detayı
02 Aralık 2020 - Çarşamba 09:24
 
On gün önce Korona Tehlikesine Dikkat Çekmişti
İskenderun’un sevilen sayılan ve doğayı çok seven sevdiren öğretmenlerinden Ömer Bilgin hayatını kaybetti.
Yaşam Haberi
On gün önce Korona Tehlikesine Dikkat Çekmişti

Tedavi gördüğü İskenderun devlet hastanesinde hayatnı kaybeden Ömer Bilgin öğretmenin cenazesi bugün 2 Aaralık Çarşamba Bekbele çamlı tarla mezarlığına defnedilecek.

Doğayı ve insanları çok seven pozitif enerji dolu  Mursaloğlu Lisesi Tarih Öğretmeni Ömer Bilgin sosyal medya hesabından 21 Kasım günü kıymetli dostlarım diyerek KORONA VİRÜS TEHLİKESİNE  şu yazısıyla dikkat çekti;

KIYMETLİ DOSTLARİM

Pandemi dönemi sona erene kadar ben, düğün- nişan- taziye gibi topluluklara, gezmelere gitmiyorum /gitmeyeceğim de..Zorunlu olmadıkça toplumun kalabalık teşkil eden yerlerinden uzak duracağım.. Evlenenlere ömür boyu sağlıklı mutluluklar dilerim.. Vefat edenlere Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır sağlık versin.. Gidersem ölür ve öldürebilirim ..Yaşamayı, hayatı, ailemi,  arkadaşlarımı, dostlarımı ve  kendimi seviyorum..Virüsü taşıyor ancak belirtilerini göstermiyor olabilirim ve virüsü size bulaştırabilme riskim olabilir..  Hayır, " virüs korkusu”yla yaşamıyorum,  sadece sorun olmak değil çözüme katkı sağlamak istiyorum.. Böylece kendimi toplum sağlığına katkıda bulunan bir yetişkin gibi hissediyorum.. Kendimizden başkalarını da düşünerek yaşayabildiğimizde, bütün dünya çok daha iyi bir durumda olacak..

Maske takmak ve 2 metre uzakta durmak beni zayıf, korkak, aptal ya da “kontrol altında” değil, düşünceli ve saygılı bir birey yapar.. Bir an için sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birinin hastalandığını farz edin..

Lütfen bir birimizin yaşam hakkına saygılı olalım.. Lütfen dikkat edelim ;  yaşamak ve yaşatmak istiyorsak..

Lütfen kopyalayıp yapıştırın.

Ben görevimi yaptım.

Sağlıkla kalın.

GÜZEL ve SAĞLIKLI GÜNLER HEPİMİZİN OLSUN İNŞALLAH.

Kaynak: Editör:
Etiketler: On, gün, önce, Korona, Tehlikesine, Dikkat, Çekmişti,
Yorumlar
Haber Yazılımı