tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
23 Eylül 2021 - Perşembe 18:37
 
Olayı Adli Tıp Çözecek
Dörtyol’da evlendiklerinden birkaç gün sonra tartışan gelin Z. S. İle M. S. Nin gerginliği kavgaya dönmesinin ardından damat M.S bıçakla yaralanmış olarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan müdahalelere rağmen M.S kurtarılamadı.
Yaşam Haberi
Olayı Adli Tıp Çözecek

Yeniyurt Mahallesi Mevlana Sokak’ta meydana gelen olayda Yeni evli çift  Z.S  eşi M.S ile tartıştıkları ve ardından da bıçakla yaralanması üzerine olay polise bildirildi. Olay yerine gelen polis ve 112 sağlık ekiplerinin M.S’ye ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldığı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi.

Polis tarafından gözaltına alınan yeni evli kadın Z.S , 18 Eylül'de dünya evine girdiklerini kocası  M.S ile tartıştıklarını  ve evi terk etmek istediğini söylediğini belirterek, M.S’nin "Gidersen kendimi öldürürüm" dediğini, ısrarcı olması üzerine mutfaktan aldığı bıçağı göğsüne sapladığını ileri sürdü.

Otopsi sonrası Dörtyol’da M.S toprağa verilirken olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü adli tıp raporunun M.S nin ölüm şekli  konusunda davayı aydınlatacağı belirtildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Olayı, Adli, Tıp, Çözecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı