ugur okullari - destop
Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 15:51
 
Okullar öncesi kırtasiye telaşı
2019-2020 eğitim öğretim yılının başlayacağı pazartesi gününden önce öğrencilerin kırtasiye telaşı başladı. Bilge Kırtasiye, öğrencilerin taleplerini karşılamak için hem çeşit hem de fiziki anlamdaki hazırlıklarını tamamladı.
Eğitim Haberi
Okullar öncesi kırtasiye telaşı

Metraj ve çeşitlilik anlamında Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mağazası olduklarını belirten Bilge Kırtasiye Genel Müdürü Hikmet Kaya, müfredata uygun ürünleri tedarik ederek talepleri almaya başladıklarını söyledi. Ürünlerde vi hizmette kaliteden ödün vermeden bugünlere geldiklerini vurgu yapan Kaya “Her zaman kaliteli ve lisanslı ürünleri raflarımıza koyuyoruz. Kırtasiyenin tüm çeşitlerinde kalite belgesine sahiptir. Kaynağı belli olmayan ürünlere hiçbir zaman ilgi göstermedik, göstermeyiz de. Bize inanan ve güvenen müşterilerimizin güvenlerini sarsmamak için dana dikkatli olmaya çalışıyoruz” dedi.

Genel Müdür Kaya, tatlı bir telaşın daha atmosferine girdiklerini hatırlatarak, müşterilerden ürünleri sorgulamalarını istedi.

 

1200 M2’DE 450 BİN ÇEŞİT ÜRÜN

Bilge Kırtasiye Genel Müdürü Kaya, her yıla büyümeye ve çeşit arttırmaya yönelik hedefler ve planlarla girdikleri kaydederek şöyle konuştu:

“11 yıllık süre içerisinde yaptığımız yatırımlarla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük mağazası konumuna geldik. Yıl başında geçen süre içerisinde 650 m2’lik alanın da bize yetmediğini ve iyi hizmet götüremediğimizi düşünerek fiziki büyüme atağına kalktık. Mağazamızın yanındaki işyerini de mekanımıza ekleyerek hizmet alanımızı, bin 200 M2’ye çıkardık.  Hummalı bir çalışmanın ardından mağazamızı yeni sezona yetiştirdik. Alanı genişletirken, ürün çeşidimiz de 450 bine ulaştı.”

Kırtasiyeciliği kazanç kapısı olarak görmediklerine vurgu yapan Kaya, ek mağazanın üst bölümünün kültür merkezi kimliğiyle hizmet vereceğini aktararak “Kültür merkezini, kütüphane gibi planlıyoruz. İnsanların yazın serin, kışın da sıcak bir ortamda kitap okuma keyfini yaşayacaklar. Üst tarafını, kültürel toplantılar, imza günleri olabileceği bir mekana dönüştürdük. Burada ayrıca ufak çaplı seminer ve konferans verilebilecek. Üst taraf tek parça bir salon oldu. Alt taraf da şu anda kullandığımız mağazamızla birleştirilerek ders, kaynak kitap ve kırtasiye çeşitlerimizi arttırdık. Bunun yanında oyuncak reyonumuz da çok zengin ve bol çeşitli oldu. Burada ayrıca zekâ oyunlarına yönelik çok özel bir bölüm olacak. Okul öncesi zekâ oyunu materyalleri ile donatacağız” şeklinde konuştu.

       

KALİTEMİZİ BELGELER ANLATIYOR

Sektörde kaliteli bir hizmet vermenin yolunun belgelerle mümkün olabileceğini dile getiren Kaya, konuşmasını şu cümlelerle tamamladı: “Bilge Kitap Kırtasiye olarak bizler, ‘Perakendeci Kırtasiyecilik - K* Lisansı’ belgesini Akdeniz de alan ilk ve tek kırtasiye  olmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Bunun yanında, yine Türkiye’de ‘TS EN ISO 9001:2008’ belgesine sahip tek kırtasiye olma özelliğimizi sürdürüyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Okullar, öncesi, kırtasiye, telaşı,
Yorumlar
Haber Yazılımı