Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 11:34
 
Öksüz: emekli geçim sıkıntısı çekmeyecek
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, emeklilere yapılan maaş artırımının ürünlere gelen zamlarla yeniden eriyip gittiğine dikkat çekti.
Siyaset Haberi
Öksüz: emekli geçim sıkıntısı çekmeyecek

Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Emekliler Günü nedeniyle yönetim kurulu ve gençlik kolları ile birlikte kıraathanelerde emeklileri ziyaret edip bir araya geldi.

SP’li Öksüz, İktidara gelmeleri durumunda hayatının en verimli dönemlerinde çalışıp emekli olanların yaşamlarını daha da rahatlatacaklarını söyledi.

 

Kıraathanede sohbet ettiği emeklilerin gününü kutlayan, sorunlarını dinleyen Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Türkiye’de 9 milyona yaklaşan bu kesimin, her ne kadar maaşı artıyor gibi görünse de ardı ardına gelen zamanlar ve zorlaşan yaşam koşullarıyla paraların eriyip gittiğine vurgu yaptı.

 

Büyük Liderleri Necmettin Erbakan’ın iktidarında emekliye Türkiye tarihinin en büyük zammını yaptıklarını hatırlatan SP’li Öksüz “Şunu açık ve net söylemeliyim ki, Milli Görüş iktidarında emekli geçin sıkıntısı çekmeyecektir. Biz bunu Refahyol zamanında Cumhuriyet döneminin en iyi zammını emeklilere vererek gösterdik. Yine inşallah iktidara gelince Milli Görüşün tek temsilci Saadet Partisi verecektir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öksüz:, emekli, geçim, sıkıntısı, çekmeyecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı