ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 13:53
 
Öksüz: “Atakaş Hataysporumuza geçmiş olsun”
Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, Covid-19 testinin 17’si pozitif çıkması sonucu maçları ertelenen süper ligin yeni takımı Atakaş Hatayspor kulübüne geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Siyaset Haberi
Öksüz: “Atakaş Hataysporumuza geçmiş olsun”

Haftalık basın toplantısında konuşan Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz (Covid-19) testleri pozitif çıkan Hatayspor Kulübü futbolcuları, Teknik Direktörü Ömer Erdoğan ve çalışanına geçmiş olsun dileklerini kamuoyu ile paylaşarak “En kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz” dedi.  

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde de yaparak Ermenistan’ın masum sivillerine saldıranlarını  kınayan Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz “Biz her zaman kardeş Azerbaycan'ın yanında olduğumuzu bir kere daha vurguluyor, Ermenistan'ın bu saldırgan tavrını şiddetle kınıyoruz. Ermenistan'ın bölgenin huzuruna kastederek, Azerbaycan'a karşı yaptığı hain ve alçakça saldırıları kınıyor, saldırı sonucu şehit olanlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Ramazan Öksüz Ermenistan’ın tutumunu sürdürmesinin sadece kendisine zarar vereceğini de ifade ederek şunları kaydetti: “Emperyalist güçlere güvenerek gerçekleştirdiği bu haksız ve hukuksuz saldırılardan bir an önce vazgeçmelidir. Biz her zaman kardeş Azerbaycan'ın yanında olduğumuzu bir kere daha vurguluyor, Ermenistan'ın bu saldırgan tavrını şiddetle kınıyoruz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öksüz:, “Atakaş, Hataysporumuza, geçmiş, olsun”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı