ugur okullari - destop
Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 11:02
 
Öğrencileriyle Avrupa Şampiyonluğu gururu yaşadı…
İskenderun Raks Spor Kulübü sporcuları Antalya’da gerçekleştirilen Muay Thai EMF OPEN CUP 2019 Avrupa şampiyonasında hem Türkiye’yi hem de İskenderun'u en iyi şekilde temsil ederek, kente derece ile döndü.
Spor Haberi
Öğrencileriyle Avrupa Şampiyonluğu gururu yaşadı…

Türkiye Muay Thai milli takımına sporcular kazandıran İskenderun Raks Kulübü 6 sporcuyla Avrupa şampiyonasına katıldı. Milli forma altında ringe çıkan 85 kg. Serdar Keskin, Avrupa şampiyonluğunu İskenderun'a getirtti.

 

Kulüp Antrenörü Serdar Keskin'in de katıldığı müsabakalarda Raks Spor Kulübü yine en iyi şekilde hem ülkemizi hem de İskenderun'u temsil etti. 10-15 Aralık tarihleri arasında Antalya yapılan müsabakalarda 85 kg. Serdar Keskin birincilik, 71 kg. Baran Köksal ikincilik, 75 kg. Mehmet Ali Alben ve 54 kg. Efekan Erdem üçüncülük elde ettiler.

 

Kendi sıkletinde Avrupa Şampiyonluğunu Türkiye’ye kazandıran Muay Thai Milli sporcusu ve Antrenör Serdar Keskin "Milli forma altından ringlere çıkmak ve ülkemi temsil etmek beni çok gururlandırdı. Milli gurur ve inançla çıktığımın her müsabakada rakiplerimi eledim ve ülkeme bende bir Avrupa şampiyonluğu yaşattım, bundan dolayı çok mutluyum” dedi.

 

Keskin, ayrıca eğittiği sporcularının da böylesi zorlu müsabakalarda derece elde etmelerinden dolayı gururlandığını sözlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrencileriyle, Avrupa, Şampiyonluğu, gururu, yaşadı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı