ugur okullari - destop
Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 13:17
 
Öğrencilerden Öğretmene en anlamlı hediye
Hatay’ın İskenderun ilçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesinden eğitim hizmeti veren Fikret Koçak İlkokulu’nda öğretmenler günü dolayısıyla öğrenciler şiirler okudu, bir sınıf da öğretmenleri adına Lösev’e para yardımı yaptı.
Eğitim Haberi
Öğrencilerden Öğretmene en anlamlı hediye

Öğretmenler günü dolayısıyla Fikret Koçak İlkokulu’nda öğrenciler ile veriler birbirinden sürpriz hediyeler hazırladı. Minik öğrenciler ilk kez ezbere kürsüden ‘Öğretmenleri’ ile ilgili şiirleri okuma ve heyecanını armağan ettiler.

Okulun 3/B sınıfı öğrencileri de velilerin de bir araya gelerek özellikle farkındalık oluşturmak amacıyla öğretmenleri Ayhan Menet’e öğretmenler gününde öyle bir sürpriz hediye verdiler ki çok anlamlı oluşuyla dikkat çekti. Lösemiyle mücadelede farkındalık yaratmak için hediye yerine öğrencileri öğretmenleri Ayhan Menet adına LÖSEV’e sınıf olarak para yardımı yaptılar. Yardım teşekkür belgesini de sınıfa giren öğretmenlerine öğrenci velilerinin de hazır bulunduğu bir ortamda taktim ederek duygulu anlar yaşattılar.

Hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen, adına düzenlenen Lösev yardım teşekkür belgesini teslim alan öğretmen Ayhan Menet “Bugüne kadar aldığım en güzel hediye, hepinize teşekkür ederim” dedi.

Öğrencilerini tek tek sarılıp öpen, böylesi anlamlı hediye karşısında duygularını dile getiren Ayhan Menet “Hayatta en güzel şey bir çocuğun, hastanın hayatına dokunabilmek. Bugüne kadar aldığım en anlamlı hediyelerden biri yiyeyim, hepinize tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrencilerden, Öğretmene, en, anlamlı, hediye,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı