ugur okullari - destop
Haber Detayı
25 Ağustos 2020 - Salı 13:46
 
Oda başkanlarından Sektörel’e 12. yıl kutlama ziyareti…
İskenderun’da 2009 yılında ‘Doğu Akdeniz’den yükselen değer’ sloganıyla her ay farklı sektörü mercek altına alarak paydaşlarıyla buluşturan Sektörel Ekonomi dergisinin 12. Yıl kutlamaları sürüyor.
Ekonomi Haberi
Oda başkanlarından Sektörel’e 12. yıl kutlama ziyareti…

İskenderun Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu ile Terziler Odası Başkanı Mehmet Ordulu Sektörel Dergi Ofisine 12. Yıl kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

SEKTÖREL KALİTESİ TARTIŞILMAZ

BİR YAYIN ORGINI…

Sektörel Dergisi’nin başarısının tartışılmaz olduğunun altını çizen İskenderun Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu “Yıllar önce dört arkadaş birlikte yola çıkmış ve yanlarına da güzel insanlarını alıp hala devam etmekteler, bunu çok önemsiyorum. Şöyle bir baktığımızda Hatay’da İskenderun’da her ay farklı konuları ele alıyor, farklı sektörleri inceliyorlar. Kendi içerisinde başarılı olmuş, başarı hikayesi olan insanları ön plana çıkartıyorlar. Bazı sektörlerin kendi aralarında yarış halinde olmasını sağlayarak kalitenin de artmasına sebep oluyorlar. Bu yüzden Sektörel dergisini, buradaki arkadaşları kutluyorum, bu başarılı çalışmalarından dolayı, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“HEDEFİMİZ BAYRAĞI HEP ZİRVEDE TUTMAK”

Sektörel Dergi İmtiyaz sahibi Ufuk Aktuğ da, Oda başkanlarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “Sektörel dergimizin 12. Yılı, su gibi zaman akıp geçiyor. Çalışma, ekip arkadaşlarımızla İskenderun özelinde Hatay genelinde ve Türkiye’ye de hitap eden önemli bir dergiyi bugünkü ekonomik şartlarda çıkarma başarısı gösteriyoruz. Tabi bu başarı katkı veren, okurlarımızdan, abonelerimizden, reklam verenlerden ve yazarlarımızdan önemli destek alıyoruz. Hepsine de teşekkür ediyoruz. Biz yolumuza devam edeceğiz, kalitemiz daha da üstlere çıkacak. Biz bayrağı hep zirvede tutmayı isteyen, düşünen bir ekip çalışmasıyla yürütüyoruz. Ben Başkanlarıma geldikleri, mutlu günümüzü paylaştıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.   

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oda, başkanlarından, Sektörel’e, 12., yıl, kutlama, ziyareti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı