Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 16:51
 
Oda başkanlarından İskenderun.org’a 17. Yıl kutlaması…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde internet haberciliğinde 17. Yılına giren İskenderun.org’un haber merkezini ziyaret eden Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanları kuruluş yıldönümlerini kutladı.
Yaşam Haberi
Oda başkanlarından  İskenderun.org’a  17. Yıl kutlaması…

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanı Erol Akın ile Oda başkanlarını Haber Portalı İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ ile ekibi konuk etti.

17. yılını kutlayan İskenderun.Org ekibinin kuruluş yıldönümünü kutlayan Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili Erol Akın “Allah muvaffak etsin. Biz bölgenin ve kentin haberlerini İskenderun.org’dan alıyoruz. Basın bizim elimiz ayağımız. Sesimiz fazla çıkmıyor. Bizim sesimizi duyuran sizlersiniz. Camianıza özellikle de sizlere teşekkür ediyorum. Başarılar diliyoruz, emeği geçenleri kutluyoruz. Bu işin mutfağında çalışan çok insan, emek var. Hepsinin emeğine sağlık, kolay gelsin, Allah muvaffak etsin” dedi.

İskenderun.Org’un temellerini 2001’de attıklarını vurgulayan Ufuk Aktuğ “2004 yılında da daha aktif, daha güncel hale getirdik. O günden bugüne bölgenin nabzını tutmaya çalışıyoruz. Gerek İskenderun.org da, gerekse Sektörel dergimizde sizlerin, esnafın, odaların, üniversitenin, sanayinin birbiriyle buluşturmaya, kaynaştırmaya çalışıyoruz. Geçen zaman içerisinde doğru işler yaptığımıza inanıyoruz. İskenderun.org’un arkasından gelen ve bugün 11. Yılına giren Sektörel dergimizle de bölgenin ekonomik, sosyal nabzını tutuyoruz. Tabi bunlar kolay olmuyor. Güçlü bir ekibin yanı sıra sizler gibi dostların bizlere vermiş olduğu maddi manevi güçlerle bunlar ayakta duruyor. Bundan dolayı da sizlere teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oda, başkanlarından, , İskenderun.org’a, , 17., Yıl, kutlaması…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı