ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 12:59
 
Nurcan Hemşireye duygusal ve eğlenceli veda…
İskenderun Devlet Hastanesi’nde on sekiz yıldır çalışan Nurcan Mercan Aydın’a tayini çıkması üzerine çalışma arkadaşları ve dostları öyle bir veda gecesi yaptı ki, hem duygusal, hem de eğlenceli geçti.
Magazin Haberi
Nurcan Hemşireye duygusal ve eğlenceli veda…

Nurcan Mercan hemşire için Beyaz Saray’da düzenlenen veda gecesine İskenderun Devlet Hastanesi ameliyathane çalışanlarından, doktoruna sağlık memuruna ve çok sayıda sevenleri katıldı.

 

İskenderun Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak göreve başladığı günden bugüne 18 yıl olduğunu ve bu sürenin çok hızlı geçtiğini belirten Nurcan Mercan, “Burada bulunduğum süreç içerisinde en kötü ve en güzel günlerimi İskenderun’da geçirdim” dedi.

 

Kızını kucağına aldığım en güzel gününde de, sevdiklerini kaybettiği en kötü günlerinde mesai arkadaşlarının hep yanında yer aldığını vurgulayan Nurcan Mercan “Benim burada ailem oldunuz. Herkes bilir, beni bir ailem yok aslında ama iyi ki sizler varsınız. Hep hatırlayacağım insanları geride bırakıp gitmek durumundayım. İyi ki diyebiliyorum başka bir şey diyemiyorum”  diye konuştu.

 

Ayrılmanın üzüntüsü, hüznü ve duygusallığı gecenin geç saatlerine kadar süren müzik eşliğindeki eğlenceye yerini bıraktı. Sağlıkçı ekibi veda gecesinde bir arada olmanın mutluluğu ve sevinci içerisinde geceye katılanlar doyasıya eğlendi. Pistte göbek atıp, halay çekerek unutulmaz bir veda gecesine imza attılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nurcan, Hemşireye, duygusal, ve, eğlenceli, veda…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı