ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Ağustos 2020 - Salı 16:29
 
Nazmi Erol'un En Mutlu Günü
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve esi Ruşen Erol çiftinin Avukat oğulları Kürşat Ali Erol, Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı İmalât Müdürlüğü Emekli Şefi Cevdet Aydemir ve esi Sosyal Güvelik Kurumundan emekli Sultan Aydemir çiftinin Avukat kızı Ayşe Aydemir, dünya evine girdi.
Magazin Haberi
Nazmi Erol'un En Mutlu Günü

ÖNEMLİ İSİMLER ŞAHİTLİK YAPTI

Av Kürşat Ali Erol ve Av Ayşe Aydemir’in nikâhlarını İlkadim Nüfus Müdürü Hakkı Korucuoğlu kıydı. Şahitliklerini ise Rekabet Kurulu 2'inci Başkanı Aslan Narin, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul, Samsun Vergi Dairesi eski Başkanı, Samsun İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Başkanı, Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Şuayip Sevgi, Samsun Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver Öğütçü, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Araştırma Görevlisi Şeyma Özel ve Av.Nejla Uğurluay yaptı.

GENÇ ÇİFTLERDEN TEŞEKKÜR

İnsan Hakları ve Eşitlik Strateji Koordinatörü Kadim Kayhan, Samsun Barosu Başkan Vekili Av. Pınar Gürsel Yıldıran, Baro Yönetim Kurulu üyesi Av. Gülşen Onur, Samsun Türkiye Barolar Birliği Delegesi Av. Burhan Uyan, Hatay Vergi Dairesi Gelir İdaresi Grup Müdürü Seyit Yaşar, İnsan kaynakları müdürü Yafes Dogru,  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Köksal Öner'in yanı sıra Hatay ve Samsun Vergi Dairesi Müdürlerinin katıldığı Düğün merasiminde davetlilere seslenen Av. Kürşat Ali Erol ve Av. Ayşe Aydemir çifti, “En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nazmi, Erol'un, En, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı