ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 13:01
 
Mutlu ve Keskinkılıç ailelerinin mutlu günü…
Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Gurup Başkanvekili, Ali Mutlu'nun öğretmen kızı Tülin ile Keskinkılıç ailesinin yakışıklı oğlu Kenan ile hayatını birleştirdi.
Magazin Haberi
 Mutlu ve Keskinkılıç ailelerinin mutlu günü…

Ramada hotelinde yapılan yemekli düğüne Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Erzin Belediye Başkanı Ali Elmasoğlu da katıldı.

CHP Altınözü, Antakya, Arsuz, Erzin, Hassa, İskenderun Kırıkhan, Reyhanlı, Yayladağı, Belen İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Meclis üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile Hatay ilçelerinden gelen davetlileri buluşturan düğünde çiftin nikahlarını HBB Başkanı Savaş kıydı.  

Mutlu ve Keskinkılıç ailelerinin tam bir misafirperverlik gösterdiği düğünde genç çift Tülin ile Kenan Keskinkılıç’ın nikâhlarını kıyan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş çifte birlikte bir ömür boyu hayat geçirmelerini diledi.  

Düğünde halk dansları gösterisi yapıldı, çift ve konuklar orkestra eşliğinde çalınan müzikle gönüllerince eğlendiler. Düğün pastasını kesen genç çiftle gece ayrıca kına da yakıldı. Gecenin geç saatlerine kadar pistten inmeyen genç çift ile konuklar birlikte gönüllerince eğlendiler.   


Kaynak: Editör:
Etiketler: , Mutlu, ve, Keskinkılıç, ailelerinin, mutlu, günü…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı