ugur okullari - destop
Haber Detayı
21 Ağustos 2020 - Cuma 14:04
 
Mustafa Sütlü Son mesajını verip ebediyete göçtü
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Akademik YMM ve denetim A.Ş.'da çalışan ancak kentte herkes sosyalliği ve sosyal medyadan tanıdığı Mustafa Sütlü son mesajını covid-19 virüsü ve salgınının tehlikeli boyutuna dikkat çekerek verip, ebediyete göçtü.
Yaşam Haberi
Mustafa Sütlü Son mesajını verip ebediyete göçtü

Mustafa Sütlü bir-kaç gün önce kendi sosyal medya hesabından paylaşımıyla covid-19 virüs şüphesiyle hastaneye yattığını ‘Dualarınızı bekliyorum… şu an itibariyle benim de covit’e yakalandığım söylendi ve hastaneye tedavi için yatırdılar… ‘BANA BULAŞMAZ DEMEYİN’ kıyıdan köşeden vücuda girmiş işte, inşallah atlatırım…’ mesajıyla durumunu sevenlerine şakayla karışık duyurdu.

Biri kız iki çocuğu Türk Yelken Milli sporcusu ve çocuklarının her zaman destekçisi olan Mustafa Sütlü, dün akşam saatlerinde sosyal medyada vefat ettiği şaka gibi yayıldı. Haber alan, duyan herkes Mustafa Sütlü’nün vefatını inanmak istemedi. Covid-19 şüphesiyle yattığı hastanede, testlerin sonucu netleşmeden kalp yetmezliğine yenik düşerek yaşama veda ederken, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini önce şoke etti, ardından üzdü ve yasa boğdu.

İskenderun.org haber portalının kurulduğu günden itibaren, hem yakın takipçisi, hem de gönüllü bilgi akışı sağlayan Mustafa Sütlü’nün vefatının derin üzüntüsünü yaşarken, kendisine Allahtan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.      

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mustafa, Sütlü, Son, mesajını, verip, ebediyete, göçtü,
Yorumlar
Haber Yazılımı