ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 11:27
 
Muhtarlardan İlçe Emniyet Müdürüne ziyaret…
İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç ve Mahalle muhtarları bir süre önce İlçeye atanan ve başarılı çalışmalarıyla takdir gören Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i ziyaret etti.
Yaşam Haberi
 Muhtarlardan İlçe Emniyet Müdürüne ziyaret…

İskenderun Muhtarlarını ağırlayan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, teşkilatında görev yapan tüm mesai arkadaşlarının kentin ‘güven ve huzuru’ için 24 saat esasına göre çalıştığını söyledi.

 Bir süre önce İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nevzat Güneş’e ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunan İskenderun Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Kekeç, Emniyetin kentte sürdürdüğü ‘güven ve huzur’ denetimlerinden tüm halk gibi muhtarların da memnun olduğunu iletti.

İskenderun’da görev yapan Mahalle Muhtarlarıyla tek tek tanışan İlçe Emniyet Nevzat Güneş, güven ve huzurun sağlanmasında teşkilatları kadar, halkın ve muhtarların da koordineli çalışmalarının önemine de değindi.

Emniyet Müdürü Güneş ayrıca, mahalle muhtarların özellikle huzur ve güvenlik konusundaki sorunlarını da dinledi, önerilerini alarak karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.     

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Muhtarlardan, İlçe, Emniyet, Müdürüne, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı