Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 17:50
 
Motorlu testere gencin karnını kesti!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde komşu oğlunun kazara motorlu testereyle karnını kestiği ve bağırsakları dışarıda hastaneye kaldırılan genç, başarılı bir operasyonun ardından sağlığına kavuştu.
Sağlık Haberi
Motorlu testere gencin karnını kesti!

Edinilen bilgiye göre, İskenderun Modern Evler Mahallesinde 15 yaşındaki Hüseyin Ot, bahçede motorlu testereyle odun kesilirken, yardıma geldi. Bu sırada komşu oğlu da çalıları kesmek isterken yan dönen testere kazara gencin karnını kesti ve bağırsakları dışarı çıktı.

Yakınları tarafından İskenderun Devlet Hastanesi’ne yetiştirilen gence ilk müdahaleyi Genel Cerrah Uzmanı Op. Dr. Süleyman Belli ve ekibi yaptı. İskenderun Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Süleyman Belli, hastanın ameliyatının yaklaşık bir saat sürdüğünü belirterek “Mucize eseri, sadece hafif barsak duvar yaralanması tespit edildi. Başarılı bir operasyonla bağırsaklar yerine yerleştirildi ve kesi dikilerek hasta genel cerrahi servisinde takip ve tedavisi yapılıyor” dedi.

Hastanın şuan genel durumunun iyi olduğunu sözlerine ekleyen Dr. Süleyman Belli, iki gün sonra taburcu edilebileceğini söyledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Motorlu, testere, gencin, karnını, kesti!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı