ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 17:46
 
MHP’li Kaşıkçı vatandaşa sağduyu çağrısı yaptı!
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Arsuz’un Karaağaç Mahallesinde iki kişinin kundakçı sanılması üzerine yaşanan olaylarla ilgili vatandaşlara sağduyu çağrısında bulundu.
Siyaset Haberi
MHP’li Kaşıkçı vatandaşa sağduyu çağrısı yaptı!

Arsuz’un Karaağaç Mahallesinde önceki gün iki kişiyi şüpheli diye vatandaşlardan ormanı yakan kişi diye saldırıya uğraması ve darp edilmesinin hatırlatılması Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, hassasiyete dikkat çekti, vatandaşı sağduyuya çağırdı.

MHP’li Kaşıkçı Hatay’ın Türkiye’de en önemli özelliğinin hoşgörü olduğuna işaret ederek “Provokasyonu, şiddeti ne olursa olsun birbirine düşmeyen insanların bir araya geldiği bir memleket, bir il. Bu özelliğimizi devam ettirmemiz lazım” dedi.

Vatandaşın bu işleri yargıya ve emniyet güçlerine bırakması gerektiğinin de altını çizen MHP’li Kaşıkçı “Buradan kimse de kendine bir rol çıkartıp, bir cadı avının peşine de düşmesin. Devletimiz var, polisimiz, askerimiz, yargımız var. Hepimiz evlerimizde hayatlarımızı devam ettirelim. Bırakalım bu işleri yapması gereken birimler yapsın. Buradan Hataylı hemşehrilerime sesleniyorum: bu sosyal medya hesaplarının da yapmaya çalıştığı örnek bu, bizi oraya doğru çekmeye çalışıyorlar. Ama şükürler olsun ki Hatay hiçbir zaman bu duruma gelmedi. Bugünü da çok çabuk, seri şekilde atlatacağımızı inanıyorum. Buradan hemşherilerimizden de rica ediyorum lütfen sosyal medya üzerinden yayılan kirli bilginin amacı halkı birbiriyle karşı karşıya getirmek, buna düşmeyelim, bırakalım devletimize yargımıza güvenelim, onlar bu işi neticelendirsin” şeklinde konuştu.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’li, Kaşıkçı, vatandaşa, sağduyu, çağrısı, yaptı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı