Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 11:44
 
MHP’li Gül “Vakit çalışma vakti...”
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle, Belen MHP Ülkü Ocakları Başkanı Güven Şener ve üyelerini ziyaret etti.
Siyaset Haberi
MHP’li Gül “Vakit çalışma vakti...”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı İbrahim Gül’e teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz "Başkanlık görevine geldiği günden bu yana başarılı çalışmalara imza atarak, belen halkından olumlu tepkiler alan Sayın Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum, bizim sevdamız da aşkımızda Belen, MHP teşkilatları olarak günün 24 saati elimizden ne gelirse yapmaya hazırız, yeter ki Belen güzelleşsin gelişsin makus kaderini değiştirsin” diye konuştu.

 

KALICI KÖKLÜ ESER İÇİN GÖREV TALİP OLDUK

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise, Belediye Başkanlık görevine geldiği günden beri bu kutlu yolda kendini yalnız bırakmadıkları için MHP’li ve Ülküdaşlarına teşekkür ederek “Bizler ilçemizde köklü ve kalıcı eserler bırakmak için bu göreve talip olduk. Yapacağımız hizmetlerle vatandaşlarımızın gönlüne girmek için gece gündüz demeden çalışmamız lazım, çünkü yerel yönetimler vatandaşlarımıza hizmetin ilk elden ulaşması ve siyasetimizin ana amacıdır. Çalışmalarımıza taviz vermeden hakka hürmet ettiğimiz gibi, halkımıza da hizmet edeceğiz. Kimseyi kırmayacak, üzmeyecek, kutuplaştırmayacağız. İlçemizde nefes alan tüm vatandaşlarımıza eşit hizmet götürecek, kul hakkı yemeyeceğiz. Yapılan çalışmalarda siyasi temsilcilerin ve vatandaşlarımızın görüşlerini alacak, hizmetleri bu doğrultuda yapacağız. Hiçbirimiz hepimizden daha akılcı düşünemez. Her konuda titiz ve vicdanlı olacağız. Koltuklar gelip geçici ama gönüllere girmek, insanların mutluluğuna ortak olmak, empati yapmak, dertlerine deva olmak en büyük mutluluk” şeklinde konuştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisinin yarım asırdır siyasetin zorlu yolunda eğilmeden bükülmeden dimdik durduğunu vurgulayan Başkan Gül “Gün gelmiş çile çekmiş, gün gelmiş gözyaşı dökmüş ama Türk-İslam Ülküsünden hiçbir zaman taviz vermemiştir. Şimdiki hedefimiz İşte bu ilkelerle Türkiye Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023'de “Lider Ülke Türkiye” ülküsüyle çalışmaktır” dedi.

 

Göreve geldiğim günden bu güne tüm sıkıntı ve olumsuzluklara rağmen, bahane değil iş üreteceklerinin altını çizdiğine işaret eden Başkan Gül şunları söyledi: “Üçüncü ayımızı tamamladık. Çalışmalarımızla olumlu tepkiler almak bizleri daha da mutlu ediyor. Ülke olarak seçimsiz geçecek dört buçuk yılımız var. Artık kalıcı projelerimizi hayata geçirmek için var gücümle çalışacağım. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’li, Gül, “Vakit, çalışma, vakti...”,
Yorumlar
Haber Yazılımı