Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 13:57
 
MHP İlçe Yönetiminden Cantürk’e ziyaret…
Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe yönetim kurulu ve kadın kolları Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Siyaset Haberi
MHP İlçe Yönetiminden Cantürk’e ziyaret…

Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı İkinci bölge sorumlusu Taygun Cantürk makamında, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt Taygun Cantürk’ün HBB ikinci bölge sorumluluğu göreve getirilmesi dolayısıyla kutlayarak “İnanıyoruz ki iyi bir eğitimci olarak, üstlendiği sorumluluk, bilgi birikim ve tecrübeleriyle hizmettin de en iyisini halkımıza aktaracağına inancımız tamdır. Görevinde başarılar dilerim” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı ikinci bölge sorumlusu Taygun Cantürk nazik ziyaretlerinden dolayı MHP İlçe yönetimine, Kadın Kollarına teşekkür ederek “Bizleri bu göreve layık gören Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Burada göreve geldiğim günden bu yana hiçbir insan ve parti ayrımı yapmadan herkese hizmet etmeye çalışıyorum. Bizler ayrıştırıcı değil birlikte güzel hizmetler yaparak ülkemize ve şehrimize katkı sunmaya çalışıyoruz. Bizleri ziyaret etmenizden dolayı sizlere teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İlçe, Yönetiminden, Cantürk’e, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı