tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
08 Ekim 2021 - Cuma 13:42
 
Meryem-Ferhat Çolakoğlu Taziye ve Kültür Evi hizmette…
Hatay’ın Arsuz ilçesinde iş insanı Cevdet Çolakoğlu’nun desteğiyle kazandırılan Taziye ve Kültür Evi Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in de katıldığı törenle hizmete girdi.
Yaşam Haberi
Meryem-Ferhat Çolakoğlu Taziye ve Kültür Evi hizmette…

Arsuz Belediyesinin Gökmeydan Mahallesinde yer tahsisinde bulunduğu hayırsever iş insanı Cevdet Çolakoğlu’nun katkılarıyla hayata geçirilen Meryem-Ferhat Çolakoğlu Taziye ve Kültür Evi’nin açılışı yoğun ilgi gördü.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Belediye ve hayırseverlerin katkılarıyla ilçenin her noktasına hizmetleri yaymanın büyük mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek “Bugün burada Çolakoğlu ailesinin mahalleye kazandırdığı, bizim de yer tahsisinde bulunduğumuz Meryem-Ferhat Çolakoğlu Taziye ve Kültür Evi’nin açılışını gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Asaf Güven katkısı olanlara plaket taktiminden sonra açılış kurdelesinin törenle kesilmesiyle Taziye ve Kültür evi hizmete girdi, davetliler daha sonra çok amaçlı kullanılacak binanın içerisini gezdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meryem-Ferhat, Çolakoğlu, Taziye, ve, Kültür, Evi, hizmette…,
Yorumlar
Haber Yazılımı