ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 10:43
 
Merakla Beklenen Oklarla Dans Çekime Hazır
Türk yapımcı ve yönetmen Mustafa Şahin, İranlı yönetmen Mohammad Reza Khaki ve 1993-1994 sezonunda Aydınspor forması giyen İran uyruklu ünlü işadamı Sinan Aydın, anlaşma sağlayarak imzaları attığı Oklarla dans filminin eğitimleri tamam çekimlere hazır.
Magazin Haberi
Merakla Beklenen Oklarla Dans Çekime Hazır

Mustafa Şahin tarafından senaryosu yazılan ve Mehrnoosh Abdi Monfared tarafından ise senaryosu geliştirilen aksiyon filmi ‘Oklarla Dans’ın çekimleri Azerbaycan, İran ve Türkiye’de gerçekleştirilecek.

Başrollerinde Engin Çağlar, Tuncay Akça, Meral Konrat, Wilma Elles, Onur Akay, Nilay Dorsa, Aysel Nazım, Mustafa Öz, Seracettin Gözüküçük, Hülya Dinç, Toprak Bakır ve Yavuz Koç gibi oyuncuların yer aldığı uluslararası proje Oklarla Dans’ın eğitim çalışmaları devam ediyor. Emekli özel harekat memuru Günay Gürlek tarafından 70 kişilik ekibe eğitim vermesiyle filmin ön çekim aşaması başladı. Gürlek,  “Atış, Taktik, Arazi Komando eğitimine 70 Kişilik cast ekibi Rol gereği profesyonel eğitim aldığını, eğitim bitiminde İstanbul’daki ekip ile birlikte, Çorum sühelan köyünde çekimlere başlayacak” dedi.

Oklarla dans filminin çekimlerinin başlamasına ramak kala aksiyon filim severlerin merakla beklediği vizyona girmesiyle büyük ilgi göreceği belirtiliyor.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Merakla, Beklenen, Oklarla, Dans, Çekime, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı