ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 19:47
 
Menteşoğlu Ailesinin Mutlu Günü
Ekinciler Demir Çelik Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Menteşoğlu’nun oğlu Asiye Cihan Mehteşoğlu, Asiye Selcan Altay’la hayatını birleştirdi.
Magazin Haberi
Menteşoğlu Ailesinin Mutlu Günü

İssos Otel’de gerçekleşen görkemli düğün törenine siyaset ve iş dünyasının seçkin temsilcileri de katıldı. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın nikahı kıydığı mutlu çift Cihan Menteşoğlu ile Asiye Selcan Altay’ın şahitliklerini Recep Ekinci, Ahmet Eker, Oğuzhan Sivri ve Murat Çelebi yaptılar. Çiftin “Evet” yanıtları ve atılan imzaların ardından Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ömür boyu mutluluklar diledi ve 3 çocuk nasihatiyle birlikte eş ilan ettiği Asiye Selcan Menteşoğlu (Altay) ile Cihan Menteşoğlu’na bir nasihat da Ekinciler Holding Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci’den geldi.

 

Evlilik müessesinin çiftin birbirlerini değiştirme yeri olmadığını vurgulayan Recep Ekinci, “Birbirinizi geliştirme yeridir. İkinci tavsiyem; Hayat standardınızı asla ego tatmininize göre belirlemeyin. Gelirinize göre hayat standardı belirleyerek yaşayın. Bu iki nasihatime göre yaşarsanız göreceksiniz ki; Hem daha çok mutlu, hem de bir o kadar huzurlu yaşam sürersiniz” dedi.

 

Törende evlilik cüzdanını gerçek sahibi çiftlere teslim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menteşoğlu, Ailesinin, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı