tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
28 Haziran 2021 - Pazartesi 17:40
 
Mankenler 2021 gelinliklerini tanıttı…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir gelinlik tasarım firması dünyanın değişik ülkelerinden mankenlerle kentin farklı noktaları ile Arsuz ve Payas’ta 2021 yaz sezonu gelinlik modellerinin tanıtım çekimlerini yaptı.
Yaşam Haberi
Mankenler 2021 gelinliklerini tanıttı…

İskenderunlu tasarımcı Neslihan Zebun tarafından hazırlanan 2021 yılı yaz sezonu gelinlik modelleri birbirinden farklı ülkelerden davet edilen tam 16 manken üzerinde görücüye çıkartıldı.

 

Covid -19 pandemi sürecinin son Pazar kısıtlamasında vatandaşların izleme fırsatı bulamadığı tanıtım çekimleri İskenderun, Arsuz ve Payas’ın farklı notalarında yapıldı. Moda tasarım şov tanıtımına katılan mankenler, İskenderun sahilinde iskelenin üzerini podyum olarak kullandı. Giyindikleri birbirinden farklı tasarım gelinlikleri ilk kez giyen mankenler izleyici yerine tanıtım çekimi yapılan kameralara bol bol poz verdiler.

 

Birçok ülkeden katılan mankenler Arsuz’un Karaağaç sahilinde gün batımı manzarasında kumsalda dalga sesleri arasında çekimlere devam ettiler. Kısıtlamaya karşın yakın çevreden denizde serinlemeye gelen vatandaşlar arasında bazıları da gelinlikli mankenleri kumsalda görünce cep telefonlarına sarılarak bu anı ölümsüzleştirdi.

 

Yapılan moda şov tanıtımı sonrasında ise Rus mankenler deniz kenarında eğlenmeyi de ihmal etmediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mankenler, 2021, gelinliklerini, tanıttı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı