kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 14:52
 
“Mahkemede dizlerimin bağı çözüldü!”
Yüzüne asit benzeri sıvı atarak dünyasını karartan eski erkek arkadaşı Casim Ozan Ç. hakkındaki davada ilk kez 3. duruşmada katılan Berfin Özek mahkemede dizlerinin bağının çözüldüğünü söyledi.
Yaşam Haberi
“Mahkemede dizlerimin bağı çözüldü!”

İskenderun 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen ve ilk kez üçüncü duruşmaya katılan Berfin Özek, duruşmada çok kötü şeyler hissettiğini belirterek “Benim bir gözüm görmüyor, yüzüm bu halde, ne kadar iyileşeceğim bilmiyorum. Belki tahliye, belki de iki üç yıl ceza alır deniliyor. Bunu duyunca gerçekten başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Bir sonraki mahkemede söyleyeceğim; ‘hakim bey benim yerimde sizin kızınız olsaydı!” dedi.

 

“MÜEBBET ALSA BİLE İÇİM SOĞUMAZ!”

İstediğinin kendisinin çektiğinin bir katını, çekse bile içinin soğumayacağını vurgulayan Berfin Özek “Keşke öyle bir şey olsa bizim çektiğimiz acıları çekemez. Müebbet alsa bile gerçekten benim içim soğumaz. Çünkü bizim çektiğimiz acılar o kadar kolay acılar değil. İstiyorum ki müebbet alsın, istiyorum ki benim çektiğim acıları çeksin. Annemin gözyaşları babamın abimin gerçekten çok zor günler yaşadık” diye konuştu.

 

“BEN PİŞMAN DEĞİLİM DEMİŞ!”

Kadına gerçekten değer verilmediği kanısında olduğunun altını çizen Berfin Özek “Eğer kadınlara değer verilseydi Suçluların aldığı cezalar bu kadar düşük olmazdı. Ben pişman değilim demiş, bir de ben çıkış anımda kalktım son kez bakayım dedim. Kameraya yaklaşıp kapıyı açıp gülümsedi. O an elim ayağım boşaldı, dizlerimin bağı çözüldü, yere çöküp ağlayıp bağırıp çağıracaktım ama yapmadım. Dik durmak zorundayım yenildiğimi göstermemek zorundayım ona. İnşallah bizim çektiğimiz acıları sen de çeker cayır cayır yanarsın Allahtan tek isteğim bu. Diğer mahkemede bunları söyleyeceğim. İçim hiç rahat olmadı, söylemek istiyorum. Mahkemede gelir karşısına çıkarım ve saçlarımı kaldırırım beni net bir şekilde görmedi zaten o. Nasıl güldüğünü bir görseniz. Ben saçlarımı niye böyle kakül kestim bakın bir kısmı uzun bu gözüm fazla belli olmasın fazla dikkat çekmeyeyim yolda yürürken insanlar bana bakmasın diye. Şuan karşımda olsa yaptığını beğendin mi? O kadar şey var ki dilime gelmiyor öyle söyleyeyim.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Mahkemede, dizlerimin, bağı, çözüldü!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı