ugur okullari - destop
Haber Detayı
04 Eylül 2019 - Çarşamba 12:14
 
Mahalleli Downlu Gamze’nin hayalini gerçekleştirdi...
İskenderun’a bağlı Çınarlı sakinlerinin tamamı Mahallenin ‘Sevgi çiçeği’ olan Down sendromlu Gamze Bahriyeli’nin en büyük hayali olan düğün isteğini yerine getirdi.
Yaşam Haberi
Mahalleli Downlu Gamze’nin hayalini gerçekleştirdi...

Down sendromlu Gamze Bahriyeli 27’inci yaş günü nedeniyle ailesi tarafından doğum günü yapılması planlandı. Ancak Gamze her defasında düğün yapılmasını ve kınada kıyafet giymek istemesi üzerine akrabalarından Metin Tin Tiryaki ve oğlu Anıl Tiryaki, bu isteğini yerine getirmek için seferber oldular. Gamze’yi mutlu etmek için önce Mahallenin düğünlerinin yapıldığı alan tutuldu, ardından orkestra ve kına konsepti hazırlandı. Sonra tüm mahalle sakinleri kına gecesine davet edildi.

Mutluluktan havaya uçan Down sendromlu Gamze Bahriyeli önce Bekbele de bulunan Kuaför Kezban’a giderek burada ücretsiz tüm bakımları ve makyajı yapıldı. Akşam kuaförden araçla alınan Gamze Havai fişekler eşliğinde kına merasiminin yapıldığı alana geldi. Burada tüm mahalle sakinlerinin alkışları arasında sahneye inen ve ilk dansını babasıyla yapan gamze gecenin ilerleyen dakikalarına kadar Hasan Keser’in orkestrası eşliğinde tüm mahalleliyle birlikte gönüllerince eğlendiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mahalleli, Downlu, Gamze’nin, hayalini, gerçekleştirdi...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı