SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 08:01
 
Mahallelerde Çalışmalarımız Var
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Üçgüllük Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Yaşam Haberi
Mahallelerde Çalışmalarımız Var

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Üçgüllük Mahallesinde gerçekleştirilen, menfez, istinat duvarı ve beton kanal yapım çalışmalarını inceleyerek, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

İlçe genelindeki mahallelerde çeşitli çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan Güven, “ Mahallelerimizde çeşitli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşımlarında bir sıkıntı yaşamaması adına, Üçgüllük Mahallemizi Akçalı Mahallemize bağlayan bağlantı yolu üzerinde bulunan menfeze, ek menfez çalışmaları yürütülüyor. Yağmur sularının oluşturduğu toprak kaymasının yerleşim yerlerine gelmesini engellemek adına istinat duvarını yapımını da tamamladık. Özellikle kışın yağmur sularıyla yükselen ve suyun akışının engellenmemesi adına beton kanal yapımı da gerçekleştirilerek bu konudaki tüm sorunları çözmeye çalışıyoruz.  Bazı mahallelerimizde yol yapım çalışmalarına da devam ediyoruz,” şeklinde konuştu.

İncelemelerin ardından Başkan Asaf Güven, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mahallelerde, Çalışmalarımız, Var,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı