ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Mart 2021 - Çarşamba 18:03
 
‘LoveErdoğan’ reklam panosu İskenderun turunda
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da ABD’de led ekranlarda ‘StopErdoğa’ yazılmasına tepki göstererek, ‘LoveErdoğan’ yazılı gezici reklam panolu araçlarla şehir turu başlattı.
Siyaset Haberi
 ‘LoveErdoğan’ reklam panosu İskenderun turunda

İskenderun Belediyesi olarak Cumhurbaşkanın her zaman yanında olduklarının altını çizen Başkan Tosyalı, “New York’taki led ekranlarda “StopErdogan” yazılmasına biz de tepki gösteriyoruz. Biz Cumhurbaşkanımızı seviyor, ona sahip çıkıyoruz. ‘loveErdoğan’ yazılı gezici led ekranlı araçlarımızla kent genelinde tur attıracağız. İskenderun’dan Cumhurbaşkanımıza sevgilerimizi ve saygılarımızı iletiyoruz” dedi.

 

Her zaman ülkesine ve milletine sevdalı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, emrinde olduklarını vurgulaya İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ayrıca bu gezici led ekranlı araçlarda pandemi kurallarına uyulması için hem görüntülü, hem de sesli mesajlar yayınlanacağını söyledi.

 

Başkan Tosyalı açılan işyerlerinin tekrar kapanmaması, okula başlayan çocukların eğitimlerinin engellenmemesi, hafta sonu yasaklarının tekrar başlamaması, faaliyet giren spor ve sosyal tesislerin faaliyetlerinin tekrar durdurulmaması için, hep birlikte kurallara tam uyulmasını istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘LoveErdoğan’, reklam, panosu, İskenderun, turunda,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı