Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 14:56
 
Limakport İskenderun'da Futbol heyecanı
Limakport İskenderun'da bu yıl 8’incisi düzenlenen geleneksel futbol turnuvası Ateşler ve Barışpınarı takımları arasında yapılan final maçıyla sona erdi.
Spor Haberi
Limakport İskenderun'da Futbol heyecanı

Limakport İskenderun geleneksel futbol turnuvası İskenderun belediye sahil kompleksinde gerçekleşti. Limakport bünyesinde yer alan 14 takımın bir biriyle rekabet ettiği turnuvaların finalinde Barışpınarı takımı ile Ateşler takımı karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen maçı Ateşler, rakipleri Barışpınarı’nı 6-2 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Centilmenlik içinde geçen turnuvanın kapanış töreninde konuşan Limakport İskenderun Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü Limakport olarak İskenderun'da yaşamın her alanında yer aldıklarını belirterek "Çalışanlarımızın ve kentimizin kazanımlarının daha ileriye taşınabilmesi için çalışıyoruz. Bu yoğun tempoda futbol turnuvasında çalışanlarımızın aileleri ile bir araya gelmelerini önemsiyoruz. Burada sergilediğiniz birlik beraberlik ortamının hayatınızın her alanında devam etmesini temenni ediyor turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve onlara destek veren ailelerine teşekkür ediyorum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Limakport, İskenderun'da, Futbol, heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı