Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 13:24
 
Kuyumculardan İskenderun.org’a kutlama ziyareti
Hatay’ın İskenderun’dan yükselen değeri, kentin ilk haber portalı, ‘habercilikte markası’ İsknederun.org’un kuruluş yıldönümü kutlama ziyaretleri sürüyor.
Yaşam Haberi
Kuyumculardan İskenderun.org’a kutlama ziyareti

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ve Yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri ziyaretle haber portalı İskenderun.Org’un 17. Yılını kutladılar. Haber Portalının İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ ile ekibin hazır bulunduğu ziyarette, İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat “Yakından takip ettiğimiz İskenderun.Org ekibi 17. Yıllarını kutluyorlar, nice 17. Yıllar diliyorum. Yapmış oldukları çalışmaları da yakından izliyorum, hem site hem de Sektörel dergi olarak. Tabii günümüzde kalemini doğru sallayan birkaç kişiden birileri… Gazetecilik kolay meslek değil, bu meslek insanların haber alma özgürlüğünü taşıyan, güzel kalemini sallayan insanlardan oluşuyor. Bu kategoriye giren, gazeteciyim diyen dostlarımızın 17. Yılını kutlamak için buradayız, kutluyoruz. Nice 17. Yıllar diliyoruz” diye konuştu.

Ufuk Aktuğ da, birlikte çalıştığı arkadaşları adına konuklarına ‘hoş geldin’ diyerek “Biz de İskenderun.org haber portalı ve Sektörel Dergi olarak her zaman bölgenin nabzını tutmaya çalışıyoruz. Sağ olsunlar her zaman yayın organlarımıza maddi manevi destek de veriyorlar, yanımızda da bulunuyorlar. Bu mutlu günümüzde de bizlerle birlikte olarak, bizleri onurlandırdılar. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum  İyi ki varlar, bizlerleler, iyi ki İskenderun’dalar çünkü İskenderun için büyük değer ve kazançlar. Çok güzel sosyal etkinliklere de imza atıyorlar, teşekkür ediyorum” dedi.      

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuyumculardan, İskenderun.org’a, kutlama, ziyareti,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı