Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 16:09
 
Küçükler temiz çevre için el ele verdi…
İskenderun’da 4 ile 6 yaş arasında küçükler ellerindeki dövizlerle İskenderun Anıt alanında yürüyerek ”Temiz Bir Dünya İstiyoruz ” diyerek dikkat çektiler.
Eğitim Haberi
Küçükler temiz çevre için el ele verdi…

Özel DODİ Eğitim kurumlarının 4-6 yaş öğrencileri farkındalık yaratmak için İskenderun Anıt alanında bir araya gelerek burada el ele verip ”Temiz Bir Dünya İstiyoruz ”dediler.

 

Çevreye olan duyarlılığı göstermek için DODİ Eğitim Kurumları olarak öğrencileri ile bu etkinliğe hazırlandıklarını söyleyen Sevgi Devrim, ”Farkındalık yaratmak için bugün burada bulunuyoruz. Temiz Bir Dünya İtiyoruz Temiz Bir İskenderun istiyoruz sloganı ile çevreye olan duyarlılığa karşı dikkat çekmek istedik” diye konuştu.

 

Üzerlerindeki dövizlerde ‘ Temiz Bir Dünya İstiyoruz”, “Temiz Çevre Güzel Gelecek”, “Doğayı Siyaha Boyama”, “Çevreni Koru Gelmesin Dünyanın Sonu” gibi birçok sloganlar ile el ele tutuşarak yürüyen küçükler hep bir ağızdan da “Temiz Bir Dünya İstiyoruz” şeklinde haykırdı. ‘Temizlik en büyük erdemliliktir’ gibi dövizleri de ellerinde tutan küçük öğrenciler Atatürk Anıt alanında farkındalık yarattılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küçükler, temiz, çevre, için, el, ele, verdi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı