Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 13:06
 
Köseoğlu farkı İzmir’de de hissediliyor…
İskenderunlu dost ve hemşherilerinin uğramadan geçmediği Karşıyaka Belediye Başkan yardımcısı Ali Hıdır Köseoğlu, şimdi de İZSU Genel Müdür yardımcısı olarak İzmir’in sorunlarını çözüyor.
Yaşam Haberi
 Köseoğlu farkı İzmir’de de hissediliyor…

İskenderun Belediyesi'nde 3 dönem Fen İşleri Müdürü olarak başarıyla görev yapan ve İZSU İzmir Su ve Kanalizasyon idaresi Genel Müdür Yardımcısı Ali Hıdır Köseoğlu’nu İskenderunlular, yakın dostları hiç unutmadı, irtibatlarını kesmediler.  

 

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcılığı görevindeki üstün gayreti ve başarılı çalışmalarıyla da takdir topluyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in üst düzey kadrosunda yer alan Ali Hıdır Köseoğlu Haziran ayında İZSU Genel Müdür Yardımcılığı görevini teslim aldığı günden bu yana sıkıntı olan her yerde 24 saat işini takip ederek çözüm odaklı çalışmasıyla büyük takdir topluyor.

İşini severek ve canla başla en iyi şekilde yapan Köseoğlu İZSU ‘da ekibiyle İzmir’in her noktasına yetişmeye çalışıyor.

 

İskenderun.org ve Sektörel Aylık Ekonomi Dergisi İmtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ da, İzmir’e gittiğinde başarılı yönetici Köseoğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Sohbet ortamında geçen ziyarette Ufuk Aktuğ, yeni görevinde ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilediği Ali Hıdır Köseoğlu da İskenderun’da çok güzel günlerinin geçtiğini, iyi dostluklar edindiğini onlarla hiçbir zaman iletişimi kesmediğini söyledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Köseoğlu, farkı, İzmir’de, de, hissediliyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı