kehribar - logo yanı
Haber Detayı
31 Ağustos 2020 - Pazartesi 16:44
 
Korona Virüsü de masadaydı
Hatay İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat, Sağlık hizmetine ihtiyacı olan her vatandaşımıza, hizmeti ulaştırmak birinci önceliğimiz diyerek, ”sorumluluğumuz olduğu bilinci ile hareket etmek zorundayız ”dedi.
Sağlık Haberi
Korona Virüsü de masadaydı

İl Sağlık Müdürlüğü Mustafa Hambolat Başkanlığında Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Yardımcılarının katılımı ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleşti.

İl geneli yürütülen sağlık hizmetlerinin etkinlik ve verimlik düzeyi, yapılması planlanan projeler ve iyileştirilmesi gereken hizmetlerin konuşuldu. Ayrıca,  Korona Virüs istatistikleri incelenerek, uygulanan tedbirler ile alınması gereken ek önlemlerde masaya yatırıldı.

Hambolat, sağlık hizmetine ihtiyacı olan her vatandaşımıza, hizmeti ulaştırmanın birinci önceliğimiz ve sorumluluğumuz olduğu bilinci ile hareket etmek zorundayız diyerek şunları söyledi:

“ İl yöneticilerimizle ve hastane idarecilerimiz ile bir araya gelmeyi ve değerlendirmeler yapmayı önemsiyoruz. Sağlık hizmetlerinden ödün vermeden imkânlarımız ve kaynaklarımız ölçüsünde süreçleri yönetme gayreti gösteriyoruz. Halkımızın da tedbirli davranması umuduyla inşallah Korona virüs konusundaki mücadelemizde başarılı olmayı istiyoruz.’’

                             

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Korona, Virüsü, de, masadaydı,
Yorumlar
Haber Yazılımı