Haber Detayı
08 Ocak 2020 - Çarşamba 08:46
 
Konu Eğitim ve Burs
İGEV yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde eğitim ve maddi durumu yerinde olmayan başarılı öğrencilerin okumaları için sağlanan burslar konuşuldu.
- Haberi
Konu Eğitim ve Burs

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İskenderun’da eğitime sağladığınız katkı özellikle burslu öğrencilerin okuyabilmeleri için öz veriyle yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyoruz. Bizler de İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı bünyesinde üniversite öğrencilerine kredili burs imkanı sunmaktayız. Burada hem sizin hem de bizim ortak amacımız, eğitime hizmet etmek ve öğrencilerimizi bu imkanlardan faydalandırmaktır. Bu vesile ile şahsınız ve yönetiminize 2020 yılındaki çalışmalarınız da başarılar diliyorum. İTSO olarak her zaman sizlerin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

İGEV Başkanı Nihad Belli ise; “Bizlerde sizler gibi  eğitime önem veriyoruz ve Şehrimizde özellikle maddi durumu yerinde olmayan başarılı  üniversite öğrencilerimizin okuyabilmeleri için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz. Burada amaç, eğitime katkı ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize destek olmaktır” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İGEV’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO  Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu Raşit Özyurt, Selma Yılmaz, Yusuf Yılmaz yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konu, Eğitim, ve, Burs,
Yorumlar
Haber Yazılımı