ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 16:01
 
Kontrol noktasında Taksiden Emniyet Müdürü çıktı!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, kent halkının huzur ve güvenliği için görev yapan ekibinin farklı yerlerde gerçekleştirdiği emniyetin kontrol noktasına ticari taksiyle giderek çalışmaları inceledi.
Yaşam Haberi
Kontrol noktasında Taksiden Emniyet Müdürü çıktı!

Suçlu ve suça meyillileri hedefine alarak kentin huzuruna önemli katkı sunan 24 saat esasına göre ekibiyle denetim uygulamaları yapan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş kontrol noktalarına ulaşımda makam aracı yerine, ticari taksi kullandı.

İskenderun’da göreve geldiği ilk günden buyana huzur ve güvenlik operasyonları ile denetimleriyle önemli sonuç alan İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş farkını personeline de gösterdi.

İskenderun’da önceki gece kentin farklı noktalarında huzur ve güvenlik denetim uygulamış yapan ekip görevini yaparken, durdurulan araçlar arasındaki taksiden ilçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’in çıktığını görünce şaşırdı.

Vatandaş gibi uygulama noktasına gelen ve personelin çalışmalarını takip eden Emniyet Müdürü Güneş, personele kentin huzuruna katkı sunan çalışmalarından memnuniyetini dile getirerek ekibe teşekkür etti.   

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kontrol, noktasında, Taksiden, Emniyet, Müdürü, çıktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı