ugur okullari - destop
Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 10:16
 
Konseptimiz Ve Lokasyonumuz Eşsiz
Biri yarım asırlık düğün salonunun varisi, diğeri de 35 yıllık çiçekçilik ve organizasyon deneyimi olan iki girişimci, yıllardır erteledikleri kır düğün salonu projesi hayalini gerçeğe çevirdi. Sea Garden, hayallerin gerçekleştiği mekan olarak şimdi bölge insanının mutluluklarına tanıklık ediyor. Üç dönüm alan üzerinde kurulan Sea Garden, plajıyla da tatilcilere ev sahipliği yapıyor.
Ekonomi Haberi
Konseptimiz Ve Lokasyonumuz Eşsiz

Sea Garden ortaklarından Süheyl Fer, kır düğün projesinin 23 yıl önce oluştuğuna değinerek “Bir takım aksaklıklardan dolayı ve uzun süren Amerika maceramdan sonra 8 ay önce kır düğün hayalimi gerçekleştirmek için eşsiz Arsuz’umuza geri döndüm. Dönüşümün hemen ardından gerekli olan fizibilite ve altyapı çalışmalarına başladım. Bu arada İstanbul Çiçekçilik ve organizatör Suphi Altınsöz ile bir şekilde tanıştık. Görüşmelerimiz sırasında kendisinin de hayalinde kır düğün salonu olduğunu öğrendim. Aynı hayal peşinde koşan bizler, her yönde anlaşma sağlayarak bu yolculuğa birlikte çıkma kararı aldık. 50 yıllık Fer Düğün Salonu işletmeciliği ve tecrübesini, 32 yıllık çiçekçilik ve organizatörlük deneyimlerimizi birleştirerek bölge insanına kaliteli hizmeti sunmak için birleştik” dedi.

 

ALTINSÖZ: KONSEPTİMİZ VE LOKASYONUMUZ EŞSİZ

Sea Garden ortaklarından Suphi Altınsöz de, mekanın gerek lokasyon ve gerekse konsepti açısından bölgede eşsiz olduğunu ileri sürerek, organizasyon sektöründeki deneyimleriyle çıktıkları bu yolda ömür boyu ‘Evet’ diyeceklere en güzel hizmeti vermek istedikleri söyledi.

Altınsöz ‘Sonsuz aşka ‘evet’ derken deniz ile gökyüzünün mavi sonsuzluğu şahidiniz olsun’ sloganıyla üç dönüm alan üzerindeki mekanda kurulu plajı, 100 araçlık otoparkı ile İskenderun ve Arsuz’un en güzel yerinde mutluluklara tanıklık etmeye başladıklarını dile getirerek şöyle konuştu:

“Arsuz Sea Garden, iki bin kişi kapasiteye sahiptir. İskenderun’a 8 Km. uzağında Güleryüz Tatil Sitesi karşısındadır. Düğün harici plaj, serpme kahvaltı, toplu yemek ve kumsal nikahı gibi hizmetimiz vardır. Henüz yeni olmamıza rağmen yıllardır hizmet veren mekan gibi büyük ilgi görüyoruz. Mekanımızın konumundan dolayı mutlu anlarını ölümsüzleştirmek isteyenlerin adresi olduk. Düğün yapacakların bizi tercih etmelerinin nedeni tecrübemiz ve kaliteli hizmetimiz ile eşsiz konumumuzdur”

Covid-19’a  yönelik her türlü tedbiri diğer meslektaşlarımız gibi büyük bir hassasiyetle gösterdiklerinin altını çizen Altınsöz, insan sağlığının her şeyden önce geldiği bilinciyle hareket ettiklerini özlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konseptimiz, Ve, Lokasyonumuz, Eşsiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı