Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Mart 2021 - Salı 09:07
 
Kitap Okumak; Hayata Renk Katar
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden "57. Kütüphane Haftası" kütüphaneyi ziyaret ederek en fazla kitap okuyanlarla sohbet edip onlara hediye verdi.
Kültür Haberi
Kitap Okumak; Hayata Renk Katar

 İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’i,  Kütüphane Müdür Vekili Nebil Özdemir karşıladı. Kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret eden Kaymakam İskender Yönden, kütüphane çalışanları ve en fazla kitap okuyan kitapsever vatandaşlar ile sohbet ortamında bir araya geldi.

2020-2021 yıllarında kütüphane arşivlerinden faydalanmak suretiyle; en çok kitap okuyanlar çocuk, genç ve yetişkin kategorilerde yer alan kitapsever vatandaşlarımızı samimiyetle tebrik eden Kaymakam Yönden, birer de kitap hediye etti.

Çocuklar kategorisinde; Adnan Uyün 189 kitap, Emine Naz Otman 115 kitap, Ece Naz Yıldız 115 kitap, Gençler kategorisinde; Cengizhan Polat 104 kitap, Sibel Varan 92 kitap, Muhammed Miraç Bürge 78 kitap, Yetişkinler kategorisinde; Selma Uçar 136 kitap, Mürvet Sarsu 106 kitap, Tamer Kavuğudurmaz 105 kitap okuyarak ödül almaya hak kazandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kitap, Okumak;, Hayata, Renk, Katar,
Yorumlar
Haber Yazılımı