Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 13:26
 
Kırıkhan Belediyesi’nde Melek'e son görev…
Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde Belediye Fen İşleri Müdürü Kamil Özden Melek, bir süredir mücadele ettiği rahatsızlığına yeni düşerek hayatını kaybetti. Melek’e görev yaptığı Belediye binası önünde tören düzenlendi.
Yaşam Haberi
Kırıkhan Belediyesi’nde Melek'e son görev…

Yaklaşık bir yıldır tedavi gördüğü Akciğer yetmezliği rahatsızlığı mücadelesini kaybederek 62 yaşında vefat eden Fen İşleri Müdürü Mühendis Kamil Özden Melek’in cenazesi 21 yıl görev yaptığı Kırıkhan Belediyesi’ne son kez getirildi.

Düzenlenen törene Belediye Başkan Vekili Ahmet Terzioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, Birim müdürleri, Belediyenin bütün personelleri ve merhumun yakınları katıldı.

 

Başkan Vekili Ahmet Terzioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Polat’ın duygu dolu konuşmalarının ardından Kamil Özden Melek için dua okundu, helallik alındı. Bugün saat 14.00’de Antakya Mezarlık Kompleksinde kılınacak cenaze namazının ardından Antakya Asri mezarlığında defnedilecek olan Merhum Kamil Özden Melek’in tabutu Antakya’ya gönderilmek üzere cenaze aracına nakledildi.

 

KAMİL ÖZDEN MELEK’İN ÖZGEÇMİŞİ;

12 Ocak 1958 Antakya Doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimini Antakya ilçesinde tamamladı, Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden başarıyla mezun olarak iş hayatına atıldı. Serbest olarak bir müddet çalıştıktan sonra 1999 yılında Kırıkhan Belediyesine Mühendis olarak girdi, 2013 yılından bu yana Fen İşleri Müdür Kadrosunda bu görev yapıyor.

2019 yılında yakalanmış olduğu Akciğer yetmezliği ve solunum rahatsızlıkları sebebiyle tedavi gören Melek, 07 Ekim 2020 Çarşamba bugün sabah hakkın rahmana kavuştu. Kamil Özden Melek evli ve 3 kız çocuk babasıydı.

 

         BAŞKAN YAVUZ’DAN MESAJ

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Fen işleri Müdürü Kamil Özden Melek ile çalışmaktan her zaman büyük memnuniyet duyduğunu belirterek “Hastalığına rağmen yüzünden gülümseme ve tebessümü eksik etmez, hiç hasta değilmiş gibi son nefesine kadar görevinin başında hizmet aşkıyla yanardı. Fen İşleri Müdürümüz Kamil Özden Melek’in aramızdan ayrılışının derin üzüntüsü içerisindeyim. Hakkımız sana helal olsun. Rabbim Rahmeti ve merhameti ile muamele eylesin inşallah. Mekânın Cennet olsun” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kırıkhan, Belediyesi’nde, Melek'e, son, görev…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı