ugur okullari - destop
Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 16:42
 
Kesik başlı ceset kayıp balıkçı çıktı!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir süre önce Sarıseki sahiline vuran kesik başlı cesedin, yapılan otopsisinin sonucunda yaklaşık 11 ay önce balık avlamak için denize botla açılan ve kaybolan Hakan Şen’e ait olduğu belirlendi.
Yaşam Haberi
Kesik başlı ceset kayıp balıkçı çıktı!

Arsuz İlçesi Karaağaç mahallesinde gündüz vakti araçtan botunu aldıktan sonra denize avlanmaya giderken en son görülen 3 çocuk babası Hakan Şen’i denizde Sahil Güvenlik botları ile dalgıçlarının arama çalışmaları sonuç vermemişti.

 

CESET 7 AY SONRA BULUNMUŞTU!

Olaydan 7 ay sonra İskenderun Sarıseki Mahallesi’nde Yunus sütunları adı verilen bölgede deniz kıyısına vurmuş halde başı ve kolları olmayan bir erkek cesedi bulunmuştu. Olay yerine gelen jandarma ekipleri çevrede ve ceset üzerinde detaylı araştırma yaptı. Başı ve kolları olmayan ve 35 yaş üzerinde olduğu tahmin edilen erkek cesedi otopsiye gönderilmişti.

 

CENAZE ADLİ TIPTAN TESLİM ALINACAK

Adli Tıp kurumundan gelen sonuçlara göre, başı kolları olmayan erkek cesedinin 11 ay önce denize balık avlamak için botla çıkıp, kaybolan Hakan Şen’a ait olduğu belirlendi. Adli Tıp Kurumundan Şen ailesine Sarıseki’de deniz kıyısına vuran kolsuz ve başsız cesedin kaybolan Hakan Şen’e ait olduğu bildirildi. Aile Adli Tıpta muhafaza edilen cenazeyi teslim alarak yarın toprağa vereceği öğrenildi.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kesik, başlı, ceset, kayıp, balıkçı, çıktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı