ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Ekim 2019 - Çarşamba 14:24
 
Kent Orkestrasından Cumhuriyet konseri…
İskenderun Belediyesi kent orkestrası tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla şehir merkezinin farklı noktalarında halka açık konser verdi.
Magazin Haberi
Kent Orkestrasından Cumhuriyet konseri…

İlk konser şehit Pamir Caddesi ile Ulucami Caddesi arasında bulunan eski adıyla havuzlu çarşı olarak bilinen yerde veren Belediye Kent orkestrası vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı ve belediye başkan yardımcısı Ayşe Oğuzhan Akkoca’ da konseri izledi. Birbirinden güzel eserleri seslendiren İskenderun Belediyesi Kent Orkestrası izleyicilerden büyük beğeni topladı.

 

VATANDAŞLARIMIZ BEĞENDİ

Konserlere katılan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile Belediyemizin kent orkestrası tarafından çarşı merkezinde, Prime Mall AVM’de ve Park Forbes AVM’de mini konserler düzenledi. Konserlere katılarak kıymetli vatandaşlarımız ile bir araya geldik, Cumhuriyet Bayramlarını kutladık. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği mini konser hemşerilerimizden tam not aldı” dedi.

 

ORGANİZASYONLAR DEVAM EDECEK

Düzenlenen organizasyonda emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Tosyalı “Bir kez daha tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Belediye olarak farklı etkinliklerde mini konserler düzenlemeye devam edeceğiz. Sosyal ve kültürel anlamda düzenlenen faaliyetlerimiz devam edecek” diye konuştu.

 

Vatandaşlar ise düzenlenen faaliyetten dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kent, Orkestrasından, Cumhuriyet, konseri…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı