tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
29 Temmuz 2021 - Perşembe 12:20
 
Kaza yapan TIR’dan yola tonluk sac rulosu düştü!
Hatay’ın İskenderun ilçesi E91 Karayolunda kaza yapan TIR’ın dorsesinde yüklü tonluk sac rulo bir anda yola düştü, faciaya adeta ramak kaldı.
Yaşam Haberi
Kaza yapan TIR’dan yola tonluk sac rulosu düştü!

Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde E91 karayolu İskenderun-Payas yönünde yoğun araç trafiği arasında seyir halindeki TIR Karayılan kantar mevkiinde kaza yaptı. TIR yol kenarında şarampole indi, dorsesinde yüklü bulunan tonluk sac rulosu da, bağlantı yerinden koptu ve yola düşmesiyle birlikte ikinci bir korku yaşandı. Yola düşen tonluk sac ruloyu fark eden sürücüler ise araçlarıyla çarpmamak için manevra yaptı ve trafik durdu. Sürücülerin dikkati olası bir facianın önüne geçerken, yol kenarına düşen sac rulo yüzünden İskenderun Payas yönünde trafik akışı durmasıyla geride uzun araç kuyruğu oluştu.

Karayılan istikametinden Payas yönüne gittiği sırada yaşanan kaza, yüzlerce aracın yolda beklemesine neden oldu. Bölgeye gelen jandarma ekipleri yolun trafiğe açılması için yoğun çaba harcadı. Vinç ve çekicilerle yola düşen saç ruloyu bulunduğu yerden kaldırmasıyla, trafik akışı yeniden sağlandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaza, yapan, TIR’dan, yola, tonluk, sac, rulosu, düştü!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı