Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 19:37
 
Kaymakamlığa ikinci dezenfeksiyon
İskenderun Kaymakamlığının hizmet binasında; coronavirüs (Covid-19) Salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon ilaçlaması yapıldı.
Yaşam Haberi
Kaymakamlığa ikinci dezenfeksiyon

İskenderun Kaymakamlık binasına ilki 13 Mart 2020 günü Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan dezenfeksiyon işleminin ardından İskenderun Belediyesi tarafından da 20 Mart 2020 Cuma günü ikinci defa dezenfeksiyon işlemi uygulandı.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: ”Çin'in Wuhan kentinde başlayarak, dünya genelinde yaygınlaşmakta olan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından Pandemi olarak nitelendirilen "Koronavirüs (Covid-19) Salgını" ile ilgili olarak hükümet yetkililerimizce alınan kararlar ve tedbirler İlçemizde Kaymakamlığımızın uhdesinde Hatay Büyükşehir Belediyesi, İskenderun Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve diğer kurum ve kuruluşlar ile işbirliği ve koordinasyon sağlanmak suretiyle ciddiyet, kararlılık, titizlik ve hassasiyet çerçevesinde yerine getirilmektedir. Bu manada, çalışmalarımıza katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlarımız ile duyarlılık gösteren kadirşinas halkımıza canı gönülden teşekkür ederiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakamlığa, ikinci, dezenfeksiyon,
Yorumlar
Haber Yazılımı