ugur okullari - destop
Haber Detayı
13 Ağustos 2020 - Perşembe 18:01
 
Kaymakamdan ‘Filyasyon Kurulu’ ile takip istişaresi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde covid-19 önlemleri çerçevesinde, Kaymakam İskender Yönden, video konferans yöntemiyle ilgili kurum yöneticileriyle bir araya gelerek oluşturulan filyasyon kuruluyla istişarede bulundu.
Sağlık Haberi
Kaymakamdan ‘Filyasyon Kurulu’ ile takip istişaresi…

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'nun önerileri, İçişleri Bakanlığı ile Hatay Valiliği'nin talimatları doğrultusunda Kaymakam İskender Yönden'in başkanlığında, ilgili/yetkili kurum, kuruluşların amirlerinin de katılımıyla İlçede "Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu" oluşturuldu.

Kaymakam İskender Yönden başkanlığında video konferans ortamında gerçekleşen toplantıya ilçe Jandarma Komutanı Kd. Yüzbaşı Ferit Gül, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Müftü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Veysel Yıldırım ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadir Başar hazır bulundu.

Toplantı kapsamında; Covid-19 teşhisli hasta, yatan hastalar, ağır hastalar ve izalosyondaki kişilere yönelik takip ve tarama faaliyetlerinin değerlendirilmesinin yanı sıra 'Covid-19 Salgınının seyrine yönelik genel bir istişare gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakamdan, ‘Filyasyon, Kurulu’, ile, takip, istişaresi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı