Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 11:16
 
Kaymakam Yönder İsdemir’de teknik geziye katıldı…
KÜSİ (Karabük Kamu-Üniversite-Sanayi) heyetinin İskenderun Demir-Çelik Sektörü teknik ziyaret programı kapsamında İSDEMİR tesisleri gezisine İskenderun Kaymakamı İskender Yönden eşlik etti.
Ekonomi Haberi
Kaymakam Yönder İsdemir’de teknik geziye katıldı…

BAKKA (Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı) tarafından düzenlenen Demir-çelik sektöründe işbirliğini geliştirmek amacıyla İskenderun’a düzenlenen teknik ziyaretlere Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ile Karabük Valisi Fuat Gürel de katıldı. Karabük ve Zonguldak’tan gelen kamu, üniversite ve sanayi temsilcileri İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’le birlikte Türkiye’nin önde gelen Demir Çelik üreticisi İSDEMİR tesislerine teknik gezi gerçekleştirdi.

İSDEMİR yetkililerinin nezaretinde tesisin çeşitli birimleri, çalışma koşulları, işçi sağlığı ve iş güvenliği hassasiyeti konuklar tarafından yerinde görüldü, incelendi ve tam not aldı. Karabük ve Zonguldak’tan gelen kamu, üniversite ve sanayi temsilcileri için İsdemir’de çok verimli bir teknik gezi gerçekleştirildiği vurgulandı.

 KÜSİ (Karabük Kamu-Üniversite-Sanayi) heyetiyle katıldığı teknik geziden hayli memnun olduğunu ifade eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Türkiye’nin gururu bölgenin en önemli demir çelik üreticisi İSDEMİR’de özellikle işçi sağlığı ve iş güvenliği açısında övgüyle bahsetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Yönder, İsdemir’de, teknik, geziye, katıldı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı