ugur okullari
Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 12:42
 
Kaymakam Sarı Çalışmaları İnceledi
Bölge için önemli olan 29 Ekim’de açılması planlan Arsuz - Samandağ bağlantı yolunun çalışmalarını Arsuz Kaymakamı Musa Sarı yerinde inceleyerek bilgiler aldı.
- Haberi
Kaymakam Sarı Çalışmaları İnceledi

Kaymakam Sarı ’ya ziyareti esnasında Arsuz Ziraat Odası Başkanı ve Ak Parti İlçe Başkanı Bünyamin Nal ve Kale Mahalle Muhtarı Mehmet Gebeş ile mahalle sakinleri eşlik etti.

Yol çalışmalarını yerinde müteahhit firma yetkilileri ile inceleyen Arsuz Kaymakamı Musa Sarı çalışmaların 70’nin tamamlandığı bilgisini aldı.

 Samandağ sınırı, Akçay deresinde incelemede bulunan Kaymakam Sarı, bu yolda aynı zamanda 25 km de bisiklet yolu bulunacağını ifade ederek,” Sayın Valimizin talimatları ile yol üzerinde beş noktada doğaya uygun şartlarda çadır ve karavan parkı, mesire alanı ve seyir terasları gibi çalışmalar Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte başlatıldı. Önümüzdeki sezona hayata geçirilmesi planlandı ”dedi.

Kaymakam Sarı, projenin Mimarı sayın Valimiz Rahmi Doğan ve Milletvekillerimiz, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yetkilileri ile teknik heyet ve emeği geçen herkese şükranlarını sunduğunu ifade etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Sarı, Çalışmaları, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı