Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 14:58
 
Kaymakam İnönü İlkokulunda Anaokulunu ziyaret etti…
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden İnönü İlkokulu ile bünyesindeki Anaokulunu ziyaret ederek eğitimciler ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim Haberi
Kaymakam İnönü İlkokulunda Anaokulunu ziyaret etti…

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nun da eşlik ettiği İskenderun Kaymakamı İskender Yönden birlikte, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okulları ziyaretlerini sürdürüyor.

Kaymakam Yönden, genel durumlarını yerinde inceleyerek öğrencilerle bir arada bulunuyor, eğitimcilerden de bilgiler alarak eksikler konusunda birlikte değerlendirme yapma imkanı buluyor.

Bugün de kentin çarşı merkezinde bulunan İnönü İlkokulu ve Anaokuluna gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam Yönden ile Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu Okulun fiziki yapısı, güvenlik, temizlik ve hijyen başta olmak üzere, ısınma, soğutma sistemi, eğitim araç-gereçlerinin yeterliliğini yerinde inceledi.

Kaymakam Yönden, ayrıca öğrenci servislerinin işleyişi, sosyal ve kültürel etkinlikleri, öğretmen, öğrenciler ve veliler arası iletişim konularında da okulun idarecileri ile istişarelerde bulundu.

Anaokulunda öğrencilerle de bir araya gelen Kaymakam Yönden miniklerle iletişim ve diyalog kurdu, aldıkları eğitim konusunda sohbet etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, İnönü, İlkokulunda, Anaokulunu, ziyaret, etti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı