ugur okullari
Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 14:14
 
Kaymakam ‘Habere atılan imza’ ekibini konuk etti…
İnternet haberciliğinde ‘habere atılan imza’ sloganıyla markalaşan İskenderun.org ile Sektörel Ekonomi Dergisi ekibi Kaymakam İskender Yönden’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
Kaymakam ‘Habere atılan imza’ ekibini konuk etti…

Kaymakam İskender Yönden, İskenderun.org- Sektörel Ekonomi Dergisi imtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ, İskenderun.org Yazı İşleri Müdürü Halit Sapmaz, Sektörel Dergi Genel yayın Yönetmeni Necati Yıldız, Sektörel Dergi Yazı İşleri Müdürü İdris Aydoğan ve Güney Gazetesi Haber Müdürü Cuma Keseroğlu’nu makamında ağırladı.

İskenderun basının geçmişten bugüne üstlendiği misyonu en iyi şekilde icra ettiğini vurgulayan Kaymakam İskender Yönden “İnternet gazeteciliğinde İskenderun.org ve sergicilik alanında da Sektörel Ekonomi Dergisi de bu kente, bölgeye ve basın sektörüne başarılı hizmetini yakından takip ediyoruz” dedi.

İskenderun.org- Sektörel Ekonomi Dergisi imtiyaz Sahibi Ufuk Aktuğ ve ekibi Kaymakam İskender Yönden ile birlikte kentin, bölgenin temel sorunlarına işaret ettiği sıcak, samimi sohbet içerisinde karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, ‘Habere, atılan, imza’, ekibini, konuk, etti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı