ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 10:28
 
Kaymakam Devlet okullarının durumunu dinledi
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Halk İle Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısını Gültepe Mahallesi'nde 23 Nisan Ortaokulu ev sahipliğinde yaptı. Kaymakam Yönden, devlet okullarımızın genel durumu ve eğitim hizmetlerinin işleyişi hakkında çözüm odaklı istişare yapıldığını söyledi.
Eğitim Haberi
Kaymakam Devlet okullarının durumunu dinledi

Kaymakam İskender Yönden başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İskenderun Belediyesi'nin Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Hatay Büyükşehir Belediyesi 2'nci Bölge Zabıta Müdürü Mehmet Kaplan, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şb.Müdürü Ahmet Yanmaz, Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Ferit Ali Gündel, İskenderun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım ile civardaki okulların idarecileri,okul aile birliği üyelerimiz ve mahalle muhtarlarımız katıldı.

Toplantı öncesinde İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, okulun binasını gezerek, genel haline yönelik yaptığı incelemenin ardından okulların idarecileri, okul aile birliği üyeleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek, detaylı bir istişare yaptı.

  23 Nisan Ortaokulu Müdürü Ramazan Turhan, tarafından genel durum bilgilendirmesi yapması akabinde çevrede bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okulların idarecileri tarafından okullarının durumu hakkında bilgi aktardılar. Okulların fiziki yapısı, güvenliği, temizlik ve hijyen koşulları başta olmak üzere, ısınma ve soğutma sistemi,  öğrenci servisi işleyişi, sosyal ve kültürel etkinlikler, öğretmen, öğrenci ve veliler arası iletişim gibi konular masaya yatırıldı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Devlet, okullarının, durumunu, dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı