ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
02 Nisan 2021 - Cuma 16:39
 
Kamusal Etik, Özgüven, Sıfır Atık Anlatıldı
Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevine yeni atanan Orman İşletme Şeflerine Arsuz’da bilgilendirme semineri düzenlendi.
Yaşam Haberi
Kamusal Etik, Özgüven, Sıfır Atık Anlatıldı

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın yanı sıra Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Mustafa Koç ve Bölge Müdür Yardımcıları ile İskenderun ve Dörtyol Orman İşletme Müdürleri ve teşkilatta çalışan Bölge Şefleri ve Mühendisler katıldı.

Bölge Müdürü Mustafa Koç mesleğe yeni başlayan meslektaşlarına, meslekle ilgili dikkat etmeleri gereken hususlar da bilgiler verdi.

Kaymakam Sarı,  görevlerinin hassasiyetinin farkında olduğunu ve kendilerine başladıkları ilk günkü gibi alnı ak, başı dik bir şekilde çalışma hayatı ve emeklilik dilediğini ifade etti.

Bölge Müdürlüğünün bünyesinde bulunan illerde görevine yeni başlayanlara “Özgüven”, “Kamusal Etik”, “Protokol Kuralları” ve “Sıfır Atık” konulu seminer programı düzenlendiği belirtildi.

Seminerde “sıfır atık” konusunda Çevre Mühendisi Fatma Yıldız Anabal , “Özgüven” konulu semineri Orman Mühendisi Emine Sarı , “Kamusal Etik” konulu semineri Orman Bölge Müdür Yardımcısı İlkay Günay , “Protokol Kuralları” konulu semineri de Kaymakam Musa Sarı sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamusal, Etik,, Özgüven,, Sıfır, Atık, Anlatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı