ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 17:00
 
Kalaycıoğlu ve Mıstıkoğlu kitaplarını imzaladı…
Hatay’ın Merkez ilçesi Antakya’da Gazeteci-Yazar Mithat Kalaycıoğlu ile yazar Yasemin Mıstıkoğlu Anemon Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte okurlarıyla söyleşide bulundu, kitaplarını imzaladı.
Kültür Haberi
Kalaycıoğlu ve Mıstıkoğlu kitaplarını imzaladı…

Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Orontes 4. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali kapsamındaki etkinlikte Gazeteci-Yazar Mithat Kalaycıoğlu, Hatay Halkbilimi adlı kitabını ve yazar Yasemin Mıstıkoğlu da Trenli gelinler kitabının içeriğini okurlarıyla buluştu. Karşılıklı interaktif söyleşide bulunulan etkinlikte Kalaycıoğlu ile Mıstıkoğlu okurlarına kitaplarını imzaladı.  

 

Festival, Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Ticaret Odası, Antakya Ticaret Borsası, MKÜ ve ilçe belediyeler tarafından destekliyor. Yerli ve yabancı güncel sanatı izleyicilerle buluşturmayı amaçlayan, ArAntAkyA International Contemporary Art (çağdaş sanat sergileri), bu sene ilk kez gerçekleşti.

 

15 ülkeden 300 sanatçının katıldığı, 1000 eserin sergilendiği ArtAntAkyA International Contemporary Art kapsamında Türkiye’nin şair ve yazarları okurlarıyla buluşma şansı yakaladı. İmza ve söyleşiler sabah saat: 10.00’dan akşam 20.00’ ye kadar sürdü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kalaycıoğlu, ve, Mıstıkoğlu, kitaplarını, imzaladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı