kehribar - logo yanı
Haber Detayı
02 Haziran 2021 - Çarşamba 11:57
 
Kadınların Güç Birliği
TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi yönetimi Kaymakam İskender Yönden’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Ekonomi Haberi
Kadınların Güç Birliği

Ziyarette, Kaymakam Yönden’e Kooperatif ile ilgili Bilgiler veren S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Yeşim Ugutmen; Kooperatif ile ilgili bilgiler vererek; “İskenderun’un ilk kadın kooperatifiyiz Özenle yaptığımız ürünleri halkla buluşturmak için ekip ruhu ile hareket ediyoruz. Hatay’ın yöresel kültürünü bölgemize, ülkemizin dört bir yanına yaymak istiyoruz. Burada amacımız kadın istihdamını arttırmak ve üreten eller olarak ekonomiye katma değer sağlamak istiyoruz” dedi.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi yönetimine başarılar diledi.

Ziyarette, kooperatifin amacı ve projeler ile ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

      TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Başkanlığında kurulan S.S. Üreten Altıneller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yönetimi; Yeşim Ugutmen, Nurten Polat, Pakize Ulutaş Kurtul, Kadriye Sipahioğlu, Fatma Alçıkaya, Şevkat Şenöz,Tuğba Büyük,

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadınların, Güç, Birliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı