SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 16:52
 
Jandarmadan Şehitlik Ziyareti ve Bakımı
Yaklaşan Ramazan Bayram öncesi Arsuz İlçe Jandarma Komutanlığınca şehitliklerde bakım çalışmaları ile ziyaretler gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
Jandarmadan Şehitlik Ziyareti ve Bakımı

Arsuz İlçe Jandarma Komutanlığı personelince çeşitli mahallelerde bulunan şehitlikler ziyaret edildi, ruhlarına dualar okundu, kabristanların bakımı yapıldı.

Bu yıl pandemi nedeniyle Ramazan Ayında iftar vesilesi ile şehit aileleri, gazilere bir araya gelemediklerini belirten Kaymakam Musa Sarı, “Şehit yakınları ve gazilerimizi hastalıktan da koruma adına belirli günlerde kontrollü ziyaret ettik ve onların ihtiyaçlarında olabildiğince yanlarında olmaya çalıştık” dedi.

Vali Rahmi Doğan'ın da talimatları ile özel ziyaretler gerçekleştirildiği ve mektubunun iletildiğini belirten Kaymakam Sarı “Ayrıca tüm kolluk birimlerince hane ziyaretleri ya da şehitlik ziyaretleri ile sürekli hatırladık. Emeği geçen çalışma arkadaşlarımı kutlar, şehitlerimize Allah'tan rahmet gazilerimize, şehit ve gazi ailelerimize de sağlık huzur diler, herkesin mübarek Ramazan Bayramını kutlarım” diye mesajını verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Jandarmadan, Şehitlik, Ziyareti, ve, Bakımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı